Xiaomi Yi Araç Kamerası Serisi Kısa incelemeleri

Xiami markası ürettiği bir çok ürün çeşidinde fiyat performans konusunda zirvede olmaya devam ediyor. Araç Kameralarında da bu fiyat/performans oranını koruyarak herkesin ihtiyacına ve bütçesine göre piyasaya ürün sürmeye devam ediyor. Normalde sadece Yi Dash Cam varken, bu ürünün yanına daha ucuz fiyatı YI Compact Dash Cam ve daha profesyonel çözüm arayanlar için daha yüksek fiyatı ile YI 2.7K Ultra Dash Cam modelleri eklendi. Şimdi bu modellere kısaca göz atacağız.

Uygun Fiyatlı Bir Araç Kamerası: YI Compact Dash Cam


YI Compact Dash Cam geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüş, düşük bütçeli araç sahiplerini ve yüksek ihtiyaçları olmayan kişileri hedefleyen bir modeldir.

YI Compact Araç Kamerası 130 derece geniş açılı merceği ile saniyede 30 kare Full HD kayıt yapabiliyor. 3 Yönlü G-Sensörü ile acil durumlarda (kaza, ani fren, sarsıntı) yaşanan anın önceki 10 saniyesi ile sonraki 10 saniyesini Acil Durum Kaydı şeklinde farklı bir alanda saklayarak silinmeye karşı önlem alabiliyor.

YI Compact Dash Camera Screen

2.7 inç boyutundaki ekranı ve 4 kontrol tuşu ile cihazı kontrol edebilir, kayıtlara göz atabilir, silebilir ve diğer bir çok ayarı yapabilirsiniz. Cihazda bulunan tümleşik WiFi sayesinde Yi Dash Cam mobil uygulamasını kullanarak cihaza bağlanabilir, videoları indirebilir ve istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Kutu içeriğine 3M yapışkanlı tutucu, araç şarj aleti ve micro usb kablosu dahil olan YI Compact Dash Cam’i Amazon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında

aFırsatlar

Yorum yok

Bir cevap yazın