Bir Kartondan Fazlası: Nintendo Labo Ön Satışta!

Nintendo’nun geçtiğimiz aylarda tanıttığı Nintendo Labo, video oyunları ile fiziksel becerileri kullanarak gerçek dünyayı harmanlıyor. Nintendo Labo DIY (kendin yap) kültürünün bir parçası olarak sadece kartondan yapılacak araçlarla video oyunu oynamayı, basit el kontrolcüleri üzerindeki tuşlardan bağımsızlaştırarak oyunun içine vücut hareketlerimi sokmamızı veya oyundaki bir aleti gerçek dünyaya aktarmayı sağlıyor.

Nintendo Switch Eklentisi olan yani Nintendo Switch Sahibi olmayı zorunlu kılan Nintendo Labo’lar ön satışa başlangıçta 2 çeşit olarak çıktı. Bunlar: Multi-Set ve Robo-Set. Aynı zamanda bu yaptığımız kitleri özelleştirme amaçlı Özelleştirme Seti de satışa çıktı. Bunlara Kısaca Göz Atmak Gerekirse:

Nintendo Labo: Multi-Set

Adında da anlaşılacağı gibi bu birden fazla kendin-yap set içeriyor. İşte set içeriği;

  1. Toy-Con Piano
  2. Toy-Con Uzaktan Kumandalı Araba
  3. Toy-Con Olta
  4. Toy-Con Ev
  5. Toy-Con Motosiklet

Her biri için ayrı kartonlar ve parçalar içeren setimiz tek sette farklı araçlarla buluşturması ile dikkat çekiyor. Bizce evde bir şeyleri kendi yapmayı seven her Nintendo Switch sahibinin sahip olmak isteyeceği bir set. Multi-Set’e Türkiye’ye ücretsiz kargo fırsatı ile Amazon.de’den  fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Nintendo Labo: Robo-Set

2 Numaralı setimiz Robo-Set Tüm vücudumuzu oyunun içine sokan çok eğlenceli görünen bir kit. Bu kit artırılmış gerçekliği evimize uygun fiyata getirme iddiasında dersek yanlış olmaz. Robo-Setimizi yapıp vücudumuza giyiyoruz ve vücut hareketlerimize göre ekrandaki karakterimizi yönetiyoruz. Aslında bunu daha önce kamera aracılığı ile Xbox Kinect ile Xboxlarda başarı ile yapabiliyorduk fakat, Xbox Kinect farklı olarak fiziksel bir araç ile bütünleşmek gerçekçiliği kesinlikle artıracaktır. Robo-Set’e Türkiye’ye ücretsiz kargo fırsatı ile Amazon.de’den  fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Bunların dışında aynı zamanda  fiyat ile satışa çıkan Design-Set ise, bu setlerimizi süslemek için çeşitli çıkartmalar ve benzeri şeyler içeren bir set.

Tüm bu setlere Amazon.de’den 49 Euro Üzeri Ücretsiz Kargo fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

Yazar hakkında

aFırsatlar

Yorum yok

Bir cevap yazın