Amazon.de: 2018 Hediye Çeki Promosyonu: 30 Euro – 5 Euro

  1. Promosyon Periyodu: 18 Temmuz 2018 – 16 Kasım 2018.
  2. 30 Nisan’a Kadar 30 Euro ve Üzeri Amazon Hediye Kartı / Kodu Alan Müşteriler 5 Euro Değerinde Promosyon Kodu Kazanacaklardır. Promosyon Kodu Hesaba Tanımlanacaktır.
  3. 5 Euro’luk Promosyon kodları 16 Kasım 2018 tarihine kadar promosyon kodu şartlarını karşılayan siparişlerde kullanılabilecektir, bu tarihten sonra kullanım mümkün olmayacaktır.
  4. Her müşteri bu kampanyadan bir kez yararlanabilir.

2018 Amazon Hediye Çeki

Nasıl Yararlanırım?

Promosyon Sayfasına gidin ve “Jetzt teilnehmen” Butonuna basın, Yeşil yazı ile Olumlu bir mesaj dönecektir. Eğer bu promosyondan yararlanmaya uygun değilseniz, “Jetzt teilnehmen” butonunu da göremeyeceksinizdir, butona basabiliyor olmanız ve olumlu mesaj almanız kampanyadan yararlanacağınızı garanti etmiyor olabilir bunun için son adıma kadar gitmeniz gerekir.

Katılım Onay Mesajı

Kampanyaya katıldıktan sonra gift kart alımı yapmak zorundasınız, Aşağıdaki seçeneklerden Digital Gift Kart alım sayfasına giderek çıkan görsellerden herhangi birini seçin.

Digital Hediye Kartı Alımı

Gelen sayfada görsel olarak istediğinizi ve miktar olarak minimum €30 girin veya seçin, teslimat yöntemi olarak da mesajlaşma ile paylaşını seçin ve “In den Einkaufswagen” butonuna basın.

Gift Kart Alım Sayfası

Butona bastıktan sonra Hediye Kartı Sepetinize bir ürün gibi eklenecektir, bu noktada sepetinizde başka bir ürün olmamasına dikkat edin.

Alışverişi Tamamla butonuna bastığınızda direkt olarak Ödeme Yöntemleri Sayfasına geçeceksiniz. Bu sayfada ödeme yönteminizi seçerek Devam Edin ve onay sayfasına geçin, Onay sayfasında siparişinizi inceleyebilirsiniz. Bu sayfada “Vielen Dank, dass Sie…” ile başlayan bir önemli mesaj olup olmadığına dikkat edin, bu mesaj bu satın alım ile promosyon bakiye kazanacağınıza dair bir uyarıdır. Böylece bakiye kazanamama durumunda Müşteri Hizmetleri ile bu mesajı gördüğünüzü söyleyerek konuşabilirsiniz.

Onay Önemli Mesaj

Amazon Hediye Çeki Kullanımı:

Siparişinizi onaylamanız ile birlikte hediye kartı kodu genellikle 5 dk içinde oluşturularak size mail ile gönderilir. Bu hediye kodunu Hediye Kartı Yükleme sayfasında kendi hesabınıza yükleyebilir veya başka siparişiniz sırasında Ödeme Yöntemleri Sayfasında girerek ödeyebilirsiniz.

30 Euro değerindeki Hediye Kartınız hesabınıza bakiye olarak tanımlayacağınızdan tek seferde kullanmak zorunda olunmayıp parçalı kullanılabilir ve 5 Euro değerindeki promosyon ile beraber kullanılabilir.

Yazar hakkında

aFırsatlar

Yorum yok

Bir cevap yazın