Amazon.de: 80 Euro ve Üstü Bakiye Yüklemesine 8 Euro Hediye

Amazon Top Up!

 1. Promosyon Periyodu: 20 Temmuz 2017 – 31 Ocak 2018.
 2. 30 Kasıma Kadar Amazon Hesaplarına 80 Euro ve Üzeri Bakiye Yüklemesi Yapan Müşteriler 8 Euro’luk Promosyon Kodu Kazanacaktır. Promosyon Kodu Hesaba Tanımlanacaktır.
 3. 8 Euro’luk Promosyon kodları 20 Mart 2018’e kadar promosyon kodu şartlarını karşılayan siparişlerde kullanılabilecektir, bu tarihten sonra kullanım mümkün olmayacaktır.
 4. Her müşteri bu kampanyadan bir kez yararlanabilir.

Nasıl Yararlanırım?

Promosyon

Promosyon sayfasına giderek Click Here To Participate butonuna tıklayın, promosyondan yararlanma hakkı hesabınıza tanımlanacak, ardından sayfadaki Amazon Top Up resmine tıklayarak hesaba para yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Top Up

Bu sayfada 80 Euro üstü bir miktar girerek Continue butonuna tıklayın.

Ödeme seçenekleri sayfasına geleceksiniz, bu adımda ödeme yönteminizi seçerek Continue butonuna basın ve siparişinizi gözden geçirip onaylayın. Ödeme adımı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Amazon.de Adres Seçimi, Ödeme ve Alışverişi Tamamlama – Ödeme adımından öğrenebilirsiniz.

Hesabınıza para yükleme siparişinizi onaylamanız ile birlikte genelde 5 dk içinde para kartınızdan çekilerek Amazon.de hesabınıza kullanılabilir bakiye olarak tanımlanacaktır. Bakiye bilgilerinizi Hesabım menüsü Altında Ödeme Yöntemleri sayfasında görebilirsiniz.

8 Euro’luk promosyon yüklemesi hesap yüklemesini takip eden 48 saat içinde hesabınıza tanımlanacaktır ve 15 Ocak 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.

8 Euro değerindeki promosyon sadece satıcısı Amazon olan ürünlerde geçerlidir, her hangi bir alt limit bulunmamaktadır, promosyon bakiyeyi bakiye yüklemeleri, hediye kartı alımlarında kullanamazsınız.

Etiketler: ~

Yazar hakkında

aFırsatlar

2 yorum

 • Mert diyen:
  11 Ekim 2017 at 11:34

  Merhaba, bu yükleme ile 8 euroluk kuponu beraber kullanabiliyor muyuz?

  • aFırsatlar diyen:
   11 Ekim 2017 at 11:37

   Evet yani 80 euro yükleme yaptıktan sonra 8 euro’luk hediye kartı hesabınıza benzer şekilde bakiye olarak tanımlanıyor ve beraber kullanılabiliyor, 8 Euro bir bütün olarak kullanılmalı ama geri kalan bakiye küsüratlı kullanılabilir. Yani 49 Euro tutan bir alışverişinizin 8 Euro’su hediye kartı ile, 41 Euro’su bakiyeden ödenebilir.

Bir cevap yazın